" Problémy se řeší, až když nastanou. "

Navštivte ATC Rozkoš u České Skalice

15. ledna 2007 v 13:55 | M.

Údolní nádrž Rozkoš

Východočeské moře, jak bývá Rozkoš často nazývána, má rozlohu 800 hektarů a průměrnou hloubku 10 m. Přehrada především zabraňuje povodním na řece Úpě, ale je také oblíbeným místem tisíců vodymilovných rekreantů z celé Evropy. Svojí polohou v podhůří Orlických hor a Krkonoš láká návštěvníky z kopců k příjemnému osvěžení ve svých vodách. Milovníci vodních sportů a zejména surfování si na Rozkoši rozhodně přijdou na své. Při silnici z České Skalice do Náchoda se rozkládá Autokempink Rozkoš s celoročním provozem. Jeho kapacita je 3 500 osob. K dispozici je 300 lůžek v chatkách, plocha pro 800 stanů a 90 karavanů. Návštěvníci v kempu naleznou také letní kino, hotel, restaurace, stánky s rychlým občerstvením, minigolf, půjčovnu kol a sportovních potřeb, vodní tobogán, dětský motokros, saunu, dětské hřiště. Přehrada je vyhledávaným místem rodinné rekreace, milovníků vodních sportů a rybářů.
Návštěvníci autokempinku se mohou seznámit v blízkém i vzdálenějším okolí s řadou kulturních zařízení, památek i přírodních krás. V kempu si lze zakoupit rybářskou povolenku. Ryby se zde mohou lovit celoročně, mimo období, kdy je nádrž zamrzlá, a tak je kempink vyhledáván rybáři nejen z Čech, Moravy a Slezska, ale i ze zahraničí. A rekordní úlovky? Až metrové štiky a více než desetikilogramoví kapři. V květnu a červnu je kemp navštěvován zejména školními výlety.

Autokempink Rozkoš

T. G. Masaryka 836
Česká Skalice
552 03
telefon
+420 491 451 112
fax
+420 491 452 400
pošta
atc@atcrozkos.com
internet
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 veronika smolkova veronika smolkova | E-mail | 23. června 2009 v 17:37 | Reagovat

dobry den chystam se do vaseho kempu a mam dotaz jeslti se muzu napojit na elektriku i na stanove plose nebo pouze v karavanovych boxech dekuji za odpoved smolkova

2 Vladislav Krinwald Vladislav Krinwald | E-mail | 19. srpna 2011 v 15:39 | Reagovat

Dobrý den, chtěl bych navštívit Váš kemp
mohu se zeptat zdali pro invalidy ZTP je u Vás nějaká sleva na stany osoby a chatičky.Děkují

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama